Zavolejte nám +420 778 716 085
Dýšina u Plzně

Půjčovna obytných vozů? Plzeň a okolí má nás!

půjčovna obytných vozů Plzeň

Jste z Plzně a okolí a rádi byste si na pár dní nebo týdnů půjčili obytňák? Pokud vám nabídka jiných půjčoven nevyhovuje, je fajn, že jste narazili na nás. Třeba vás potěšíme!

Vyzvedávat si obytný vůz někde na druhém konci republiky není to pravé ořechové, když jste natěšení na prodloužený víkend nebo dovolenou. Pokud to ale nemáte daleko do Plzně (nebo máte přes západní Čechy cestu, případně nás prostě chcete zkusit), můžete se na výlet vydat od nás, s jedním z našich moderních obytňáků.

Co je potřeba vědět a udělat?

Je to jednoduché. Podívejte se na naše obytné vozy, jeden si vyberte a zarezervujte si ho v kalendáři. Pokud před výběrem potřebujete s něčím poradit, ozvěte se nám – napište e-mail, zavolejte, nechte nám zprávu skrze kontaktní formulář nebo na Whatsapp. Budeme se vám věnovat hned, jak to půjde.

Sídlíme v Dýšině u Plzně. Právě tady si ho můžete vyzvednout.

Proč si vybrat naši půjčovnu obytných vozů?

Neřešíme provoz aut jen tak od stolu. S obytňákem sami rádi cestujeme, proto jsme se rozhodli otevřít si malou rodinnou půjčovnu a nechat širší veřejnost, aby si takové svobodné cestování s plným komfortem také užila.

Máme moderní obytná auta

Naše obytňáky jsou moderní a nabušené výbavou, abyste měli co nejméně starostí a aby vaše jízda byla co nejpříjemnější. Na tom jsme si dali záležet, stejně jako pečujeme o technický stav vozů. Nic neponecháváme náhodě.

Většinu času jsme na příjmu, ať už se chcete jen na něco zeptat, nebo se při výletě naším autem dostanete do potíží. Společně i na dálku dáme hlavy dohromady a vymyslíme, jak ze šlamastyky co nejelegantněji ven. Záleží nám na tom, abyste si své volno užili a na cestu naším obytňákem vzpomínali rádi.

Obytným vozem i se psem!

Dovolená v obytňáku se psem? Jinde by vám ji rychle zatrhli, my ale jako pejskaři víme, že sdílet nové a nové zážitky se čtyřnohým parťákem je k nezaplacení. Tak ho do našeho auta vezměte s sebou!

Stanete se součástí komunity (budete-li chtít)

Stačí maličko a stanete se součástí komunity lidí, pro které je cestování obytňákem neskutečná radost. Najdete nás na instagramu a facebooku a nezapomeňte sledovat náš youtube kanál – pak vám neuteče třeba ani slevová akce nebo střípky „ze zákulisí“. A v neposlední řadě si můžete na své přijít i na našem blogu, kde pro vás sepisujeme tipy na výlety i praktické rady pro život v obytňáku.

A proč si vůbec půjčit obytňák?

Cestování obytným vozem má neuvěřitelné kouzlo. Obytňák je ideální na roadtripy, během nichž strávíte každou noc jinde, ale klidně můžete zůstat stát tak dlouho, jak chcete. Hodí se i v případě, že jezdíte na závody a podobné akce. Odpadne vám totiž starost o ubytování, se kterým to v exponovaných termínech v daných lokalitách bývá potíž.

Získáte nejen auto, ale i pořádné zázemí, které s vámi pojede kamkoli a kdekoli na vás počká. To je prostě nejvíc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *