Zavolejte nám +420 778 716 085
Dýšina u Plzně

Obytňák na závody? Lepší zázemí už mít nemůžete!

půjčovna obytných vozů Plzeň

Každý, kdo aktivně provozuje nějakého koníčka a jezdí soutěžit nebo závodit, potřebuje ve vzdálenějších částech republiky nebo Evropy někde složit hlavu. Obytný vůz může být super řešení!

Ruku na srdce – kolikrát jste si na dovolené, při prodlouženém víkendu nebo jakémkoli jiném výjezdu posteskli, že spaní ve stanu není příliš pohodlné a cena za nocování v penzionu nebo hotelu se může (obzvlášť v sezóně) vyšplhat do závratných výšin?

Pokud váš čas vyplňuje hobby, v jehož rámci se chcete utkávat s ostatními podobně laděnými lidmi, nejspíš vás tato otázka trápí častěji než jiné. Tím pravým ořechovým pro vás může být obytný vůz, se kterým si dojedete na závody či akce, kam zrovna potřebujete, aniž byste byli odkázaní na ubytovací kapacity v místě konání.

  • Obytňák na golf a turnaj? Skvělá volba ubytování a zázemí

5 důvodů, proč je obytňák na závody bezva řešení

Vydat se na závody s obytňákem je výhodné hned z několika důvodů!

  • Když se chcete s někým utkat ve své disciplíně, hodí se být na to perfektně odpočinutý. To se v kempu pod stanem nemusí zrovna dvakrát povést. Stačí mít chrápajícího souseda nebo divoké teenagery za zády.
  • Jakmile se někam vypravíte během turistické sezóny nebo jen během konání velké akce, za ubytování si řádně připlatíte, a pokud zaváháte, nabídka bude dost omezená. S obytným autem tato starost ale odpadá.
  • V obytňáku samozřejmě nemusíte jen přespávat. Bude vaším zázemím po dobu, kdy nebudete závodit nebo soutěžit. Můžete si v něm zkrátit čekání na výsledky nebo si do něj skočit uvařit oběd. Když si dobře vyberete, dočkáte se třeba i klimatizace a při přejezdech vás potěší automatická převodovka.
  • Můžete taky snadno spojit příjemné s užitečným. Když už pojedete s obytňákem na závody, klidně takovou cestu spojte s několika pěknými dny za poznáním
    a dobrodružstvím
    . Ani v tomto případě nemusíte řešit ubytování, ať už se necháte inspirovat našimi tipy na výlety, nebo si najdete své vlastní.
  • Praktického parťáka si nemusíte hned kupovat. Po rezervaci termínu si můžete půjčit obytný vůz a odjet s ním, kam je libo. Nečeká vás žádná velká investice ani péče.

To už je pěkná řádka důvodů, proč to příště udělat jinak, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *