Zavolejte nám +420 778 716 085
Dýšina u Plzně

Obytňák na golf a turnaj? Skvělá volba ubytování a zázemí

půjčovna obytných vozů

Propadli jste golfu a rádi obrážíte golfová hřiště u nás i za hranicemi, abyste si zahráli jen tak nebo na turnajích? Pak určitě často sháníte vhodné ubytování na místě.

Věříme, že to může být náročné a někdy i otravné – jakmile se někde koná velká akce, ubytování je přebrané, takže zbývá nevyhovující nebo moc drahé. A i když se vypravujete jen tak hrát golf, stačí se trefit do turistické sezóny a situace je úplně stejná.

Celý problém ale může vyřešit obytný vůz. Ten totiž dokáže skvěle posloužit nejen při dovolených a roadtripech, ale třeba i při kratších výjezdech, jako jsou závody nebo turnaje. Nejenže budete mít vždy kde složit hlavu na noc, ale kdykoli taky můžete mít kompletní zázemí přímo na místě.

  • Tip na roadtrip: Kam se s obytným vozem vydat v Beneluxu?

Proč se příště vypravit na golf s obytňákem?

Důvodů je celá řada. Své o tom vědí všichni, kteří už s obytným vozem na závody jeli. Ještě mezi nimi nejste? Teď už určitě budete!

  • Nemusíte hledat ubytování. Odpadne vám tím zdlouhavé vysedávání u internetu, které může dopadnout všelijak. Zvlášť když se v místě, kam chcete jet, koná akce nebo jsou zrovna prázdniny.
  • Za ubytování můžete dost ušetřit. Kompletně všechno, co potřebujete, máte v obytňáku. V klidu se v něm vyspíte, uvaříte si a odpočinete si i během dne.
  • Výlet na turnaj nebo jen za prozkoumáním nového hřiště si můžete protáhnout
    o nějaké to cestování
    . Ani pak vám nebude nic chybět. Prostě jen „zakotvíte“ tam, kde se vám bude líbit.

A fakt se to vyplatí?

Jasně! Vždyť si svoje ubytování na kolech přece nemusíte hned kupovat. Obytňák na golf a turnaje si můžete půjčit a celou cestu tak mít bez starostí. Převezmete ho v perfektním stavu, a jakmile se vrátíte domů, stačí ho předat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *