Zavolejte nám +420 778 716 085
Dýšina u Plzně

Nejlepší tipy na roadtripy po Evropě a výlety v Česku

tipy na roadtripy obytňákem

Plánujete nezapomenutelnou dovolenou s obytným vozem? Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších míst napříč Evropou. Od podceňovaný, leč okouzlující Benelux přes nádherné Lago di Garda až po slunečnou Sicílii a balkánskou exotiku. Objevte nejzajímavější destinace, které byste si neměli nechat ujít.

Nádherné Lago di Garda: 10 míst, která u něj musíte navštívit

Lago di Garda je jedním z nejkrásnějších jezer v Itálii, kde na vás čeká nespočet zážitků a kouzelných míst. Historické město Sirmione, známé nejen svými termálními prameny, vás okouzlí svou atmosférou a historickými památkami. U Gardy nechybí ani fantastická příroda třeba v podobě horského masivu a hory Monte Baldo.

Kam s karavanem u Lago di Garda? 10 míst, která si nenechte ujít!

Lago di Garda s obytňákem

Roadtrip po Sicílii: slunečné a historické půvaby

Sicílie je ideální destinací pro ty, kteří hledají kombinaci slunečného počasí, bohaté historie a krásných pláží.

Hlavní město Palermo vás uchvátí svým kulturním bohatstvím a nádhernou architekturou. Na severovýchodě ostrova se nachází Taormina, která je oblíbeným turistickým cílem a dost možná tím nejkrásnějším městečkem ostrova.

Tip na roadtrip: Kam se vydat s obytňákem na Sicílii?

Spojte výlet do Paříže s jihem Německa a Švýcarskem

Vydejte se na nezapomenutelný roadtrip, který vás zavede nejen do romantické Paříže, ale i do krásných koutů Německa a Švýcarska. Paříž je město, které nikdy neomrzí – procházka k Eiffelově věži či návštěva slavného Louvru jsou must-have zážitky. Mnichov, známý svými pivními zahrádkami a náměstím Marienplatz, zase nabídne příjemný kontrast a atmosféru bavorské pohostinnosti.

Tip na roadtrip: Spojte výlet obytným vozem do Paříže s jihem Německa a se Švýcarskem!

Chorvatsko, Albánie a Srbsko: exotika Balkánu

Balkán nabízí cestovatelům nezapomenutelné zážitky a exotickou atmosféru. Dubrovník je se svým historickým starým městem a majestátními hradbami opravdovým klenotem Jadranu. Albánská metropole Tirana vás zase překvapí svým pulzujícím životem a bohatou kulturou, což ji činí ideálním místem pro zastávku během vaší krasojízdy.

Tip na roadtrip: Kam vyrazit s obytňákem v Chorvatsku, Albánii a Srbsku?

Rakousko, Itálie a Slovinsko: přírodní krásy a kulturní poklady na dosah

Tento roadtrip vám umožní objevit přírodní a kulturní poklady, které nemáme daleko. Ve Slovinsku vás okouzlí Bled, malebné jezero s ostrovem a hradem, který nabízí nezapomenutelné výhledy. V Itálii nesmíte vynechat Florencii, kolébku renesance, kde na vás čekají umělecké skvosty a historické památky na každém kroku.

Tip na roadtrip: Kam se vydat s obytným vozem v Rakousku, Itálii a Slovinsku?

Hallstatt

Objevte perly Benelux s obytným vozem

Benelux je skvělou destinací pro pohodový a zajímavý roadtrip. Amsterdam, město s ikonickými kanály a bohatou kulturní scénou, vás okouzlí svým jedinečným šarmem. Bruggy, známé krásným historickým centrem, malebnými kanály a famózními čokoládovými pralinkami, jsou dalším místem, které byste neměli minout.

Tip na roadtrip: Kam se s obytným vozem vydat v Beneluxu?

Kam v létě 2024: výlet za hranice, nebo po Česku?

Zařiďte si prázdniny plné zážitků díky cestování s obytným vozem! Připravili jsme pro vás tipy na nejlepší destinace, které stojí za to navštívit.

Polsko pro vás má nachystané nezapomenutelné zážitky, Maďarsko svůj ikonický Balaton a neméně populární lázně. A máme i tipy, kam vyrazit v Česku!

Tipy na výlety obytňákem v létě 2024

Plány by byly, ale to hlavní vám chybí? Od toho je tu naše půjčovna obytných vozů Plzeň! Ozvěte se nám, zamluvte si Karla, Huga nebo Luďka a můžete vyrazit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *