Zavolejte nám +420 778 716 085
Dýšina u Plzně

Když půjčení obytného vozu, tak moderního a nabušeného výbavou

půjčovna obytných vozů

Láká vás dovolená v obytném autě, ale vlastní nemáte? To vůbec nevadí, jednoduše si ho můžete půjčit. Abyste ale na cestách netrpěli, vyberte si obytňák „v plné palbě“.

Co si budeme povídat? Řídit obytný vůz je trochu něco jiného než řídit běžné osobní auto. Kolos, za který zodpovídáte, se zkrátka chová jinak. Když k tomu připočteme, že by měl pobrat všechno, co si chcete vzít s sebou na dovolenou, a že v něm strávíte každou noc, není radno vybrat si první obytňák, který na vás při vyhledávání vyskočí.

Co všechno patří do nadstandardní výbavy, která vám celé vytoužené volno usnadní?

Koule a tažné zařízení

Jestli chcete na dovolené mimo jiné strávit nějaký ten čas na kole, nebo potřebujete připojit vlek, určitě byste si měli půjčit obytňák s koulí a tažným zařízením. A když jsme u těch kol – buďte bez obav, na ty máme nosiče.

Automatická převodovka

A teď k samotnému řízení vozu. Co skutečně oceníte při
delších cestách, během nichž zakusíte dálnici, venkov i město, to je automatická
převodovka
. Odpadnou vám starosti s řazením, které byste si museli
nějakou tu chvíli „osahávat“. Jako vždycky, když si sednete do neznámého auta.

Klimatizace

Chystáte se cestovat v nejparnějším létě nebo se chcete během babího léta a podzimu vydat do teplých krajů? Pak vám klimatizace zaručeně přijde vhod. Není nic horšího, než když vás během řízení zmáhá únava z tepla a za vámi se vedrem trápí váš zvířecí doprovod. Obytňák s klimatizací bude vaše jistota příjemného prostředí, ať už se vydáte do jižních Čech, nebo do jižní Evropy.

Co ještě si u nás můžete půjčit?

Kromě toho, že u nás máte k dispozici kouli a tažné zařízení, automat a klimatizaci, pro vás máme ještě další vychytávky. Za příplatek vám rádi půjčíme i skútr Honda 125 ccm, který vám usnadní poznávání měst, do nichž nebudete chtít zajíždět obytným vozem. Stejně tak si můžete půjčit záložní generátor elektřiny, případně pak i vlek nebo podval. Stačí říct.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *