Zavolejte nám +420 778 716 085
Dýšina u Plzně

Kde se na dovolené ubytovat? Zkuste obytné auto!

půjčovna obytných vozů Plzeň

Během každého plánování dovolené řešíte, kde se ubytujete. A možná vám tak úplně nevyhovuje při každém přesunu balit stan nebo urputně procházet hotelový pokoj, jestli jste někde něco nezapomněli.

Pokud se během dovolené rádi přesouváte z místa na místo, ubytování prostě řešit nemusíte. Stačí si půjčit obytný vůz a svůj dočasný domov budete mít kdekoli. Jednoduše stále s sebou.

Co všechno půjčením obytňáku získáte?

Půjčení obytného auta má celou řadu výhod. Tady jsou některé z nich:

Dovolená bez starostí

Zabalíte a jedete. To, kam se vydáte, je na vás, stejně jako to, kde se cestou zastavíte a na kterém stellplatzu přespíte. Postel a všechny nezbytnosti pro večer i noc strávené v pohodlí máte vždycky u sebe.

Skvěle zvladatelný parťák

Řízení obytného vozu samozřejmě není to samé jako řízení osobního auta. Přesto ale nejde o nic, co by zdatný řidič nezvládl. Navíc jde o mnohem snazší variantu oproti karavanu, který dá při řízení zabrat každému.

Pohodlí jako doma

Pohodlné sezení nebo místo k přespání je u moderních obytných vozů samozřejmostí. My máme na mysli vychytávky, díky nimž vám bude parádně i za volantem. K dispozici budete mít třeba automatickou převodovku a parkovací kameru nebo super dotykový displej kompatibilní s Android Auto i Car Play. Tohle řízení je vážně radost.

Kdy a proč je pronájem obytného vozu lepší než jeho pořízení?

Pokud na cestách netrávíte každý měsíc aspoň pár dní, nejspíš se vám vyplatí si obytný vůz půjčit, protože jeho koupě vyjde na poměrně vysokou částku.

O půjčené auto se navíc nemusíte starat – předáme vám ho uklizené, čisté a voňavé, vy si s ním užijete své dobrodružství a zbytek, jako je úklid nebo údržba samotného vozu po technické stránce, necháte na nás. Prostě na pohodu. A pokud ještě nevíte, kam vyrazit, inspirujte se našimi tipy na výlety u nás i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *